www.adamikcompany.com

"Jak już to bywa, wszystko ma swój koniec. Również mój staż w firmie ADAMIK dobiega końca. Z wdzięcznością mogę powiedzieć, że wiele się tutaj nauczyłam. Moje obowiązki były urozmaicone.

W czasie stażu miałam okazję przekonać się, jak działa marketing w mniejszej spółce oraz jakie narzędzia marketingowe można zastosować w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników. Ponieważ jestem studentką finansów, byłam bardzo zadowolona z tego, że miałam możliwość wglądu do systemu księgowości. Uważam jednak, że największym plusem i korzyścią było dla mnie zapoznanie się z etyką pracy, zdobycie wiedzy o ogólnej etyce pracy oraz identyfikowanie się z daną spółką. Dzięki stażu, zdałam sobie sprawę z tego, że kierunek, który na studiach wybrałam, jest naprawdę tym, który mnie interesuje oraz jakim chciałabym zajmować się w przyszłym życiu zawodowym. 

Chciałabym więc wyrazić wyrazy podziękowania całemu zespołowi ADAMIK oraz podziękować za ich cierpliwość oraz pomoc. Dzię Wam uzyskałam nowe spojrzenie na pracę w zespole!"

Lucie K.

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.