www.adamikcompany.com

"Jestem studentką Wyższej Szkoły Górniczej – Uniwersytetu Technicznego w Ostrawie, kierunek Finanse. Tak jak wszyscy myślę również i ja o jak najlepszym wykorzystaniu na rynku pracy. Z tego powodu zdecydowałam się zdobyć nowe doświadczenia będąc na stażu w ramach programu „Staże dla młodych 2“.

Oferta różnych prac tymczasowych czy stażów była bardzo bogata, jednakże zaraz po przeczytaniu ogłoszenia na stanowisko specjalisty do spraw marketingu w spółce Adamik Company było dla mnie oczywiste, że właśnie pracę na takim stanowisku chciałabym spróbować. Chociaż marketing jest tylko marginalną dziedziną moich studów, chciałam skorzystać z tej okazji, poszerzyć i rozwinąć dotychczasową wiedzę oraz wykorzystać tego, co już znam, w praktyce.
Już podczas konkursu na dane stanowisko, kiedy zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną, zapoznałam się z miłymi i sympatycznymi kolegami. Dlatego byłam bardzo zachwycona, kiedy na to stanowisko zostałam wybrana.
W ciągu pierwszych kilku dni zapoznałam się z portfolio produktów firmy oraz ogólnym funkcjonowaniem spółki. Na początek przedstawiono mi programy komputerowe, takie jak kompleksowe oprogramowanie spółki – Altus Vario, czy bardzo ciekawy program do edycji grafiki – Gimp.
Ponieważ i ja staram się być dla firmy korzyścią i odwzajemnić im cenne wskazówki, których mi udzielają, zaoferowałam spółce ADAMIK Company sporządzenie analizy finansowej.
Mój staż jest narazie w fazie początkowej, zobaczymy więc, jak będzie dalej. Trzymajcie kciuki!"

Lucie K.

© 2022 ADAMIK COMPANY | design by www.creactive.cz | code by PCsupport.cz s.r.o.